Ürününüzü iade etmek veya değişimini yapmak isterseniz, ürün ambalajının bozulmamış, ürünün kullanılmamış ve etiketinin kopartılmamış olması gerekmektedir. Teslim aldığınız ürünü değiştirmek veya iade etmek isterseniz; 

- Aras  kargo ile ürünü ücretsiz olarak 14 gün içinde adresimize gönderin: 

Alıcı Firma: Çınar Bez Çanta - İBRAHİM ZORLU

Adres: Piri Paşa Mah. Kumbarahane Cd. No: 36 Kayacıoğlu İş Merkezi 34445 Beyoğlu/İstanbul - Türkiye

- Ürün ve faturası elimize ulaştığında ödemeniz finans departmanımız tarafından 15 gün içerisinde iade edilecektir. 

- İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR. GERİ ÖDEME YAPILIRKEN KARGO ÜCRETİ KESİLİR.

- Bir kez değişimi yapılan ürünlerin ikinci kez değişim veya iade hakkı bulunmamaktadır. 

- Yurtdışı siparişlerinde iade ve değişim kabul edilmez. Yurtdışına yapılan gönderilerde gümrük vergisi v.b. olası ek maliyetler alıcıya aittir. 

Siparişlerim bölümünde, sipariş durumu "Kargoya verildi" olarak görünen siparişleriniz için iptal değil iade talebi gönderilmesi gerekmektedir. Bu durumda iletişim sayfasındaki formdan ilgili mesaj konusunu seçerek bize siparişinizi iptal etme sebebinizi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mesaj göndermeniz yeterli. 

İade ödemeleri 

Ürününüz, bize ulaştıktan sonra Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. İade şartlarına uygunsa iade ettiğiniz ürünün bedeli: 

Ödemeniz kredi kartı ile yapıldıysa, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde kredi kartınıza geri ödenir. Ödemesi, havale veya kapıda ödeme seçeneği ile yapılmış siparişler, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 15 iş günü içerisinde banka hesabınıza nakit olarak iade edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR