Hakkımızda

Çınar Çanta, reklam, tanıtım, ambalaj ve promosyon alanlarında doğaya zarar vermeyen ürünler üretmeyi ilke edinerek faliyetlerini ilk günden beri bu şekilde sürdürmektedir. İstanbul ve Gümüşhane’de yer alan atölyeleri ile yılda gerçekleştirdiği 6.000.000’luk üretim kapasitesini her geçen gün arttırmakta ve müşteri taleplerine en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Üretim atölyelerinde çağın gerektirdiği yüksek teknoloji ürünü makinaları kullanarak yüksek katma değer sağlayan ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

Türk kadınının üretimde yer almasına katkıda bulunmak, ekonomik faliyetlere ve sosyal hayata katılmalarını sağlaması amacıyla, Gümüşhane atölyesi kadın işçi ve yöneticiler tarafından çalışma faliyetlerini sürdürmektedir.

Kağıt ambalaj ve poşet ürünlerinin her yıl milyonlarca ağacın yok olmasıyla doğal çevreye verdiği zarar ve plastik ürünlerinin yol açtığı çevre kirliliği düşünüldüğünde, Çınar Çanta faliyet göstermiş olduğu sektör itibariyle doğal çevrenin korunmasında önemli bir rol oynamaktadır. Kağıt ve plastik poşet kullanımının kısıtlanması ile bünyesinde ham bez çanta, tela çanta, nonwoven çanta, ip büzgülü sırt çantası, fuar çantası, plaj çantası ve promosyon çantaları üretimi gerçekleştirmektedir. Bunun yanında ham bez ve tela kumaştan farklılaştırılmış ve yenilikçi ürünler de üretmektedir.

Vizyon

Doğal ambalaj ürünlerini tüm kullanım alanlarında tek alternatif olmasını sağlamak,

Ürün ve üretim kalitesi ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak,

Misyon

Doğal çevreye zarar vermeyen, kaliteli, yenilikçi ve farklılaştırılmış ürünler ile içinde yaşadığımız topluma fayda sağlayan kalıcı ürünler üretmek, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı kalarak müşterilerimize beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR